همه محصولات
کلید واژه ها [ aroma aroma ] همخوانی داشتن 110 محصولات.
روغن عطر قوی که برای شامپو و لوشن های بدن شوینده استفاده می شود
| نام محصول: | کنسانتره طعم مایع |
|---|---|
| درخواست: | دیلی فلوور، روغن معطر شامپو |
| استفاده: | روغن معطر شامپو |
آماده برای ارسال به خانه آرمو دیفوسر عطر آرماتری آلرای روغن ضروری
| نام محصول: | روغن عطر گاردنیا برای پخش کننده |
|---|---|
| منشاء: | CN |
| رنگ: | زرد روشن |
روغن عطر هتل لوتوس روغن عطر عطر عطر عطر عطر عطر عطر عطر
| نام محصول: | روغن عطر لوتس برای پخش کننده |
|---|---|
| رنگ: | زرد روشن |
| بو: | بوی مشخصه |
روغن عطر با عطر تبروز برتر برای پخش کننده
| نام محصول: | روغن عطر سل برای پخش کننده نی |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| بو: | بوی مشخصه |
Sweet Vanilla Scented Oil for Candle Making Long Lasting Vanilla Scent for Candles Luxury Aroma Candle Oil Perfume
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
Fresh Floral Scent Candle Original Perfume Oil Candle Making Aroma Candle Essential Oils for Candles
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
عطر شمعی با ماندگاری طولانی، روغن ضروری، عطر اصلی، عمده فروشی برای ساخت شمع، روغن شمع معطر فله
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
عطر شمعی با ماندگاری طولانی، روغن ضروری، عطر اصلی، عمده فروشی برای ساخت شمع، روغن شمع معطر فله
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
عطر شمعی با ماندگاری طولانی، روغن ضروری، عطر اصلی، عمده فروشی برای ساخت شمع، روغن شمع معطر فله
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
ادویه های عطر دار برای تولید ادویه های عطر دار برای روغن های ضروری طولانی مدت
| گواهی: | MSDS COA IFRA Etc |
|---|---|
| زمان تحویل: | ظرف 7 روز |
| مقدار تولیدی: | 1 کیلوگرم / بو |

