همه محصولات
کلید واژه ها [ concentrated soap fragrances ] همخوانی داشتن 1183 محصولات.
روغن عطر گاردنیا روغن عطر مرکب روغن ضروری
| نام محصول: | عطر عطر |
|---|---|
| نام تجاری: | ZHENXIN |
| رایحه: | رایحه گاردنیا |
روغن عطر 100٪ خالص و عطر برای صابون مایع
| نام محصول: | روغن عطر گریپ فروت برای ساخت مواد شوینده لباسشویی |
|---|---|
| درجه: | درجه ISO |
| از: | روغن کنسانتره مایع |
روغن عطر لوکس برای روغن های عطر برند شده غلظت شده عطر برچسب خصوصی عطر
| نوع: | Eau de Parfum |
|---|---|
| ماندگاری: | 1-3 سال |
| انباره: | مکان خشک خنک |
Sage Candle Scent Oil Concentrated Perfume Fragrance Oil for Candle Making Candle Perfume Fragrance
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
تولید کننده عمده روغن عطر طراح، رایحه بدن با غلظت بالا، روغن ضروری عطر
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
عمده فروشی عطر با غلظت بالا با رایحه اقیانوسی برای خوشبو کننده هوا، روغن معطر فله برای خوشبو کننده هوا برای خانه/هتل
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
موزع عطور فاخر بالجملة، زيت عطري عربي، مركز عطور، بخاخ جسم، زيت عطري بالجملة للعطور
| جزئیات بسته بندی: | 2KG/5KG/10KG/25KG/50KG/200KG |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، Paypal، |
عطر عربی با غلظت بالا با رایحه عود وود، روغن عطر طراح، عمده فروشی، برند، طعم و عطر برای ساخت عطر مردانه
| جزئیات بسته بندی: | 1kg/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
High Concentration Watermelon Candle Scent Oil Essential Oils for Candle Making
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |

