همه محصولات
کلید واژه ها [ flavour fragrance ] همخوانی داشتن 1753 محصولات.
طعم وانیلی با غلظت بالا برای بستنی ساخت جوهر میوه برای غذاهای پخته شده
| نام محصول: | عطر و طعم بستنی |
|---|---|
| از: | روغن کنسانتره مایع |
| Brand name: | ZHENXIN |
طعم تارو با غلظت بالا برای بستنی، روغن های ضروری برای پخت غذا
| نام محصول: | عطر و طعم بستنی |
|---|---|
| از: | روغن کنسانتره مایع |
| Brand name: | ZHENXIN |
طعم غذایی بسیار متمرکز روغن عطر هلو آیس کریم طعم برای تهیه بستنی با قیمت ارزان تر
| نام محصول: | طعم هلو برای ساخت بستنی |
|---|---|
| خلوص: | 100 ٪ خالص |
| درجه: | درجه ISO |
منبع کارخانه نمونه رایگان روغن عطر لاواندر غلظت شده در فرم مایع برای طعم صنعتی برای ساخت عطر زنان
| جزئیات بسته بندی: | 1kg/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
طعم خوشمزه روغن نارگیل بوی میوه بستنی طعم برای بستنی
| نام محصول: | عطر میوه نارگیل عطر بستنی |
|---|---|
| خلوص: | 100 ٪ خالص |
| بو: | بوی مشخصه |
عطر های اصلی کارخانه نعناع عطر های بستنی عطر های غذایی سفارشی
| نام محصول: | طعم نعناع برای تهیه بستنی |
|---|---|
| از: | روغن کنسانتره مایع |
| منشاء: | CN |
روغن لاله ای متمرکز برای ساختن شمع
| نام محصول: | روغن معطر شمع لاله |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| نمونه: | آزادانه 15 نمونه ، 10 میلی لیتر در هر نمونه ارائه شده است |
فروش عمده در کارخانه آبمیوه و روغن طعم دهنده غذا برای تهیه نوشیدنی هندوانه با روغن طعم دهنده با کیفیت خوب
| نام محصول: | طعم هندوانه برای تهیه نوشیدنی |
|---|---|
| بسته بندی: | بطری پلاستیکی |
| رنگ: | زرد روشن |
روغن اسپری بدن عطر برای زنان عمده فروشی عمده فروشی عطر روغن ضروری کیفیت بالا عطر عمده فروشی لوکس
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
عطر های غلظت بالا توزیع کننده عمده عطر روغن های ضروری عطر های تجاری تولید کننده روغن عطر های طولانی مدت
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |

