همه محصولات
کلید واژه ها [ high concentration perfume fragrances ] همخوانی داشتن 1324 محصولات.
روغن عطر با غلظت بالا، کنسانتره عطر، فرانسه، روغن ضروری عطر، عطر طراح، عمده فروشی عطر، عطرهای عربی
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
روغن عطر با غلظت بالا، عطر عربی، روغن ضروری، عمده فروشی، عطر فله، مایع عطر، روغن های غلیظ، روغن های شمع
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
عطر متمرکز عطر جامد روغن عطر زرد روشن مایع
| نام محصول: | کنسانتره طعم مایع |
|---|---|
| استفاده: | طعم صنعتی، روغن عطر گل |
| نام های دیگر: | روغن عطر گل |
روغن عطر گل با غلظت بالا بیش از 800 نوع ODM
| نام محصول: | عطر عطر |
|---|---|
| برنامه: | عطر روزانه |
| فرم: | کنسانتره طعم مایع |
عمده فروشی رول روی روغن عطر غلظت بالا روغن عطر ضروری برای عطر عمده فروشی طراح روغن عطر برای هتل
| Packaging Details: | 2KG/5KG/10KG/25KG/50KG/200KG |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-10 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union,Paypal, |
روغن عطر غلیظ اسانس روغنی عمده عطر روغنی عطرهای طراح عربی عطر عمده فروشی
| جزئیات بسته بندی: | 2KG/5KG/10KG/25KG/50KG/200KG |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، Paypal، |
عطر گل مرکب عطر گل لوتس عطر روغن عطر
| نام محصول: | عطر گل نیلوفر |
|---|---|
| استفاده: | عطر گل نیلوفر، عطرسازی |
| نام های دیگر: | روغن عطر گل نیلوفر آبی |
روغن عطری متمرکز روغن عطری روغن ضروری گل ماگنولیا
| نام محصول: | عطر عطر |
|---|---|
| استفاده: | ساخت عطر مگنولیا |
| نام های دیگر: | مواد اولیه عطر مگنولیا |
روغن عطری با بوی گل بسیار متمرکز برای ساخت عطر
| نام محصول: | عطر عطر |
|---|---|
| رایحه: | گلدار |
| استفاده: | عطر روغن عطر |
روغن عطر با غلظت بالا عطر فرانسه روغن ضروری طراح عطر عطر عمده فروشی فله عطرهای عربی اسانس
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |

