همه محصولات
کلید واژه ها [ high concentrated perfume oil ] همخوانی داشتن 1316 محصولات.
روغن عطر عربی روغن عطر غلظت بالا روغن عطر عمده فروش طراح روغن عطر عطر برای اسپری بدن عطر
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| ماندگاری: | 1-3 سال |
| رنگ: | زرد روشن |
روغن معطر تک نت، تولید کننده عمده روغن عطر طراح، عطر بدن با غلظت بالا
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
مردها و زنان روغن عطر بسیار متمرکز با طعم روزانه
| Product Name: | Perfume Bases |
|---|---|
| Usage: | Daily Flavor, Industrial Flavor |
| Other Names: | Concentrated Fragrance |
Industry Fragrance & Flavor High Concentrated Perfume Oil Body Spray Fragrance for Women Designer Women Body Essential Oil
| نوع: | Eau de Parfum |
|---|---|
| ماندگاری: | 1-3 سال |
| انباره: | مکان خشک خنک |
100٪ عطر روغن عطر مرکب فرانسه عطر روغن عطر زنانه
| نوع: | Eau de Parfum |
|---|---|
| ماندگاری: | 1-3 سال |
| انباره: | مکان خشک خنک |
طراح لوکس عطر عمده فروشی روغن عطر غلظت بالا برند سفارشی عطر عطر عطر تولید کننده روغن عطر
| جزئیات بسته بندی: | 2KG/5KG/10KG/25KG/50KG/200KG |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، Paypal، |
طراحان با غلظت بالا روغن عطر عطر برند الهام بخش عطر عطر روغن Ori
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| ماندگاری: | 1-3 سال |
| رنگ: | زرد روشن |
عمده فروشی عطر طراح، تولید کننده روغن عطر، روغن ضروری عطر با غلظت بالا
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
روغن عطر طراح با غلظت بالا، روغن ضروری عطر، عطر اصلی الهام گرفته شده، عمده فروشی عطر
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
روغن عطری با غلظت بالا طراح روغن عطری روغن عطری برای ساخت عطر
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |

