همه محصولات
کلید واژه ها [ high concentrated perfume oil ] همخوانی داشتن 1316 محصولات.
نام تجاری اصلی عطر تازه عطر طولانی مدت عرضه کننده روغن عطر بالا
| نوع: | Eau de Parfum |
|---|---|
| ماندگاری: | 1-3 سال |
| انباره: | مکان خشک خنک |
عطر عربي عالي التركيز للعطور المنزلية، زيت عطري طويل الأمد لشموع العطور الفاخرة
| نام محصول: | روغن عطر برای تولید شمع |
|---|---|
| نام دیگر: | روغن معطر شمع |
| مبدا: | CN |
شمع روغن عطر متمرکز روغن ضروری حجم عمده شمع عطر متمرکز عطر
| استفاده: | شمع |
|---|---|
| نام محصول: | روغن معطر شمع اسطوخودوس |
| گواهی: | HALAL MSDS COA IFRA Etc |
روغن عطر صابون با بوی قوی - روغن ضروری بسیار متمرکز برای صابون هتل
| نام محصول: | روغن عطر برای صابون سازی |
|---|---|
| نام دیگر: | روغن معطر صابون |
| منشاء: | CN |
عمده فروشی عطر برچسب خصوصی عطر غلظت بالا عطر روغن ضروری عطر عربی عطر روغن برند عطر روغن عطر
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
عمده فروشی رول روی روغن عطر غلظت بالا روغن عطر ضروری برای عطر عمده فروشی طراح روغن عطر برای هتل
| Packaging Details: | 2KG/5KG/10KG/25KG/50KG/200KG |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-10 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union,Paypal, |
عمده فروشی روغن ضروری عود با کیفیت بالا، روغن عطر عربی طراح، روغن عطرهای غلیظ زنانه، عمده فروشی
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
عطر های غلظت بالا توزیع کننده عمده عطر روغن های ضروری عطر های تجاری تولید کننده روغن عطر های طولانی مدت
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
روغن عطر غلیظ برای ساخت عطر، روغن ضروری عطر طراح
| جزئیات بسته بندی: | 2KG/5KG/10KG/25KG/50KG/200KG |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، Paypal، |
مردها و زنان روغن عطر پیونی تازه روغن عطر غلظت شده
| نام محصول: | کنسانتره طعم مایع |
|---|---|
| خلوص: | 100% خالص |
| نام های دیگر: | عطر غلیظ |

