همه محصولات
کلید واژه ها [ high concentration perfume fragrances ] همخوانی داشتن 1324 محصولات.
عمده فروشی روغن عطر عطر روغن غلظت بالا برای عطر
| نام محصول: | روغن عطر |
|---|---|
| برنامه: | عطرسازی |
| رایحه: | رایحه قوی |
عطر اصلی با رایحه، عطر با غلظت بالا، روغن ضروری برای اسپری بدن
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| ماندگاری: | 1-3 سال |
| رنگ: | زرد روشن |
100٪ عطر روغن عطر مرکب فرانسه عطر روغن عطر زنانه
| نوع: | Eau de Parfum |
|---|---|
| ماندگاری: | 1-3 سال |
| انباره: | مکان خشک خنک |
بسته بندی بطری آلومینیوم با غلظت بالا 800 نوع روغن عطر عطر
| نام محصول: | پایه های عطر |
|---|---|
| نام دیگر: | عطر غلیظ |
| فرم: | روغن عطر مرکب مایع |
عطر عطر عطر عطر عطر عطر عطر عطر مصمم عطر عطر
| نوع: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| خلوص: | 100 ٪ خالص |
عمده فروشی عطر برچسب خصوصی عطر غلظت بالا عطر روغن ضروری عطر عربی عطر روغن برند عطر روغن عطر
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
روغن عطر گاردنیا روغن عطر مرکب روغن ضروری
| نام محصول: | عطر عطر |
|---|---|
| نام تجاری: | ZHENXIN |
| رایحه: | رایحه گاردنیا |
بهترین کیفیت روغن عطر عطر دار روغن عطر متمرکز روغن عطر
| نوع: | Eau de Parfum |
|---|---|
| ماندگاری: | 1-3 سال |
| منشاء: | CN |
روغن عطر با غلظت بالا روغن عطر عربی روغن ضروری عمده فروشی روغن عطر ضروری عطر ثابت برای اسپری بدن
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |
عطر های غلظت بالا توزیع کننده عمده عطر روغن های ضروری عطر های تجاری تولید کننده روغن عطر های طولانی مدت
| جزئیات بسته بندی: | 2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، PayPal ، |

